http://projects.csail.mit.edu/CSAIL-Grads/wiki/images/?roy=best-font-for-a-dissertation&wq=29 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in https://www.udisco.com/page.php?bor=geography-coursework-help&be=28 /home/pv015600/www_root/libraries/joomla/base/extruder.php on line how will an mba help my career essay 1
Regionálne združenie Podunajsko

Kultúra a história

why reed essay Kultúra a história v regióne Podunajsko

go here Podunajský región je už oddávna príťažlivý vďaka svojim priaznivým podmienkam, o čom svedčia napríklad aj archeologické nálezy zo staršej doby železnej. Nachádzame tu stopy kultúry slovanského osídlenia, zachovalé sú aj sakrálne stavby v románskom i gotickom slohu či pôvodné sídla uhorských šľachtických rodov.

Šport a rekreácia

go site Šport a rekreácia v regióne Podunajsko

academic freelance writers V Podunajsku si prídu na svoje aj milovníci jazdeckého, leteckého športu a paraglidingu, golfu i cykloturistiky - medzinárodná Dunajská cyklocesta je naznámejšou a najfrekventovanejšou v Európe. Vyhľadávaným rekreačným centrom sú senecké Slnečné jazerá s priľahlým aquaparkom.

RVC Rovinka

go to link Regionálne vzdelávacie centrum

get link Regionálne vzdelávacie centrum Rovinka (RVC) je súčasťou Regionálneho združenia obcí Podunajskej oblasti (RZOPO). Bolo založené v zmysle stanov RZOPO pre napĺňanie hlavných úloh, medzi ktoré patrí organizovanie a uskutočňovanie odborných seminárov pre zástupcov samosprávnych orgánov obcí.

Krásne Vianoce a šťastný nový rok 2016!

enter Krásne a pokojné vianočné sviatky a rok 2016 plný zdravia, šťastia, lásky, osobných i pracovných úspechov a spokojnosti praje kolektív Regionálneho združenia obcí Podunajskej oblasti :)

follow link Vianoce

Malinovo: O lopár starostky obce

go to link Obec Malinovo vás srdečne pozýva na 15. ročník Súťaže vo varení guláša - "O lopár starostky obce". Akcia sa koná v rámci podujatia "Deň obce Malinovo", dňa 5.9.2015 (sobota) pri poľovníckej chate v Malinove. Súťaž začína o 8:30 a bude vyhodnotená o 13:30. Prvé tri miesta sú honorované sumou 100 EUR, 70 EUR a 40 EUR.

http://projects.csail.mit.edu/CSAIL-Grads/wiki/images/?roy=thesis-theme-hook&wq=29 Viac informácií k akcii nájdete v priloženom plagáte, alebo na stránkach obce Malinovo, prípadne na ich facebookovej stránke.

http://www.cs.uwyo.edu/~cedar/wiki/data/?class=illegal-racing-essay&ui=44 Plagát k podujatiu:

go site Dni obce vo Veľkej Pake 2015

Deň obce vo Veľkej Pake

academic help argumentative essay Srdečne vás pozývame na dni obce Veľká Paka, ktoré sa odohrajú dňa 15.8.2015.

follow Program dňa obce:

  • 15:00 - Ekumenická omša v rímskokatolíckom kostole sv. Ladislava
  • 15:45 - Kladenie vencov na námestí pri Pošte
  • 16:00 - Otvorenie dní obce Inkou Galbáčovou + gitarista
  • 16:20 - Hasiči - Zumba
  • 16:30 - vystúpenie návštevy z Péteri + Jakub Kosťov
  • 17:40 - Skupina ARIZONA
  • 19:00 - Živá hudba - FOR YOU
  • 20:00 - RICCO & KLAUDIA
  • 21:00 - Živá hudba - FOR YOU, tanečná zábava

proofreading freelance Plagát k podujatiu:

http://www.cs.uwyo.edu/~cedar/wiki/data/?class=world-studies-extended-essay&ui=44 Dni obce vo Veľkej Pake 2015

Marhuľová paráda v Malinove

see Srdečne vás pozývame na 1. ročník festivalu pre milovníkov marhúľ „MARHUĽOVÁ PARÁDA 2015“, ktorý sa uskutoční dňa 11. júla 2015 /sobota/ v obci Malinovo so začiatkom o 14:00 hod.

source Je to prvý festival marhúľ v malodunajskej oblasti, kde budú nielen marhule, ale aj kvalitná marhuľovica a obľúbené marhuľové výrobky a jedlá podľa tradičných receptov.

follow link Vítaní sú všetci návštevníci, pre deti je pripravený zábavný program v podobe tvorivých dielní a nafukovacieho hradu. Aj naši pestovatelia marhúľ tam môžu predávať svoje ovocie a svoje špeciality z marhúľ.

go to link Súčasťou festivalu je súťaž o vlastnú marhuľovú špecialitu. Prihlášku do súťaže a viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.malinovo.sk.

buy assignments Plagát k podujatiu:

Marhuľová paráda v Malinove

see url

how can you trust online custom writing service Tešíme sa na Vašu účasť.

Športový deň pre pracovníkov samosprávy

http://globalbusiness.kean.edu/college.php?write=where-can-i-find-help-for-writing-english-essays&top=2018 Regionálne združenie obcí  Podunajskej oblasti vás pozýva na Športový deň pre pracovníkov samosprávy. Doporučujeme si zobrať športové oblečenie. Ak si chcete zahrať tenis, treba si priniesť vlastné tenisové rakety, ak si chcete zahrať badminton, treba si priniesť vlastné badmintonové rakety. K dispozícii budú nasledujúce aktivity - plážový futbal, volejbal, tenis, badminton, korčuľovanie, člnkovanie, vodné bicyklovanie, streľba z pušky, hod granátom, cykloturistika, výletný vláčik.

http://globalbusiness.kean.edu/college.php?write=www-essaywritinghelper-com&top=2018 Termín: 09. jún 2015 (utorok)                  
Miesto: SENEC, Slnečné jazerá - JUH, Bar&Restaurant LOBSTER
Začiatok: 9:00 hod (prezencia od 8:30 hod) 
Účastnícky poplatok: 1 €/osoba

Čítať celý článok

Popularizácia a zachovanie ľudových a umeleckých tradícií v regióne Podunajsko

essay library english RZ obcí Podunajskej oblasti v spolupráci s obcami  Dunajská Lužná, Igram Miloslavov  a p. Jurajom Mertušom- rezbárom opakovane  pripravili  projekt  s názvom „Popularizácia a zachovanie ľudových  a umeleckých tradícií v regióne Podunajsko.
Pripravovanými aktivitami chceme zachovať, rozvíjať a popularizovať hodnoty kultúrneho a historického dedičstva regiónu, pokračovať v iniciatíve podpory komunitného života, zvyšovať informovanosť obyvateľov regiónu  ako aj návštevníkov, o  hodnotách ktoré v regióne máme, a aj  tým rozvíjať regionálny cestovný ruch.

see Podporou hudobných tradícií a folklóru chceme naďalej vytvárať príležitosti pre zmysluplné využívanie voľného času hlavne u najmladšej generácie – detí vo veku od 6-18 rokov.

Čítať celý článok

Festival dychovej hudby a folklórnych súborov v Igrame

hr thesis topics for mba Prehliadka dychových hudieb má v Igrame už viacročnú tradíciu. Začínali v roku 1996 so záhradnou slávnosťou a posedením pri domácej dychovke – IGRAMĆAN, ktorá v obci nepretržite pôsobí už 85 rokov. Každoročne podujatie zveľaďovali či už po organizačnej stránke, ale hlavne pozývali ďalšie dychové hudby a postupne tiež folklórne súbory. Z miestnej akcie sa postupne stalo podujatie regionálneho významu.

Čítať celý článok

Medzinárodné rezbárske sympózium v Dunajskej Lužnej

source link http://www.cs.uwyo.edu/~cedar/wiki/data/?class=description-of-airport-essay&ui=44 V dňoch 9. – 13. júna 2008 sa v parku Rezbárskej galérie v Dunajskej Lužnej uskutočnil už šiesty ročník Medzinárodného rezbárskeho sympózia.

go here Sympózium sa konalo za účasti umelcov z krajín V4 so zámerom zachovať ľudové a umelecké tradície v regióne Podunajsko, obohatiť a predstaviť kultúru a komunitu bezprostredne susediacich krajín, podporovať nadväzovanie partnerstiev nielen jednotlivých regiónov a obcí, ale aj partnerstiev medzi jednotlivými remeselníkmi.

go here Umelci – rezbári z Českej, Poľskej a Slovenskej republiky – pp. Jana Vytřasová, Jaroslav Slavík, Mieczyslaw Gluch a Juraj Mertuš vytvorili medovníkovú chalúpku a drevené štylizované marionety hlavných postavičiek z rozprávky „O Medovníkovej chalúpke“ – Marienky, Janka a strigy.

Čítať celý článok